Specjalista ds. Zakupów Pośrednich

Date: Sep 5, 2024

Location: Rybnik, PL

Company: Tenneco

Zakres obowiązków:

  • Dokonywanie zakupów materiałów, maszyn, urządzeń, narzędzi i usług dla potrzeb działalności firmy (zakupy indirect);

  • Rozpoczęcie prowadzenia akcji ofertowych w oparciu o zapotrzebowanie wewnętrzne;

  • Dokonywanie oceny ofert pod względem handlowym;

  • Prowadzenie negocjacji z wybranymi poddostawcami;

  • Sporządzanie i wysyłanie zamówień do poddostawców;

  • Sporządzanie projektów umów i kontraktów;

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość programu SAP;

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2);

  • Umiejętności komunikacyjne;

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel - tabele przestawne, formuły logiczne/wyszukiwania);

Oferujemy:

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym (max 2 dni HO w tygodniu);

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Lux Med;

  • Karta sportowa Medicover Sport;

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji, paczki i bony świąteczne i wiele innych);

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

#LI-PK1