Production Manager

Date: Jun 11, 2024

Location: Rybnik, PL

Company: Tenneco

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie bezpiecznego środowiska pracy;

  • Tworzenie kultury zero w obszarze - zero wypadków, zero wad, zero opóźnień w dostawach i zero strat;

  • Zarządzanie zespołem ponad 400 osób;

  • Budowanie kultury organizacyjnej opartej na wartościach firmy;

  • Zarządzanie budżetem na podległym obszarze (AOP, kapitał, uruchomienia itp.);

  • Nadzorowanie działań ciągłego doskonalenia w podległym obszarze (TBS, CI, Lean and Cost Deployment);

  • Rozwój podległych pracowników, ocena pracy pracowników oraz określanie potrzeb szkoleniowych;

  • Przygotowywanie raportów, analiz oraz planu działań w zakresie KPI podległego obszaru;

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej w branży automotive (zespół min. 300 osób);

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2);

  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem produkcji;

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami;

  • Doświadczenie w nadzorowaniu kluczowych wskaźników (KPI’s);

  • Umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętność zarządzania zespołem w środowisku podwójnego raportowania;

  • Doświadczenie w projektach zwiększających zaangażowanie pracowników;

  • Doświadczenie/wiedza z zakresu ciągłego doskonalenia;

  • Doświadczenie w procesach obróbki metalu;

Oferujemy:

  • Samochód służbowy;
  • Premia roczna do 10%;
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Lux Med;
  • Karta sportowa Medicover Sport;
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji, paczki i bony świąteczne i wiele innych);
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

#LI-PK1