Maintenance Supervisor

Date: Sep 20, 2024

Location: Rybnik, PL

Company: Tenneco

Umowa na zastępstwo do 31/03/2025

Zakres obowiązków:

  • Koordynowaniu prac zespołu UR

  • Nadzorowaniu utrzymania sprawności parku maszynowego

  • Planowaniu harmonogramów przeglądów, remontów i konserwacji

  • Zapewnieniu spójności dokumentacji maszyn i urządzeń

  • Monitorowaniu i raportowaniu wskaźników utrzymania ruchu

  • Nadzorowaniu kosztów utrzymania ruchu

  • Uczestniczeniu w nowych wdrożeniach oraz inwestycjach

  • Współpracy z serwisem lub zewnętrznymi firmami

  • Raportowaniu i rozliczaniu z podejmowanych działań

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • 2-3 letnie letnie doświadczenie w prowadzeniu działu Utrzymania Ruchu;

  • Dobrą znajomość rysunku technicznego;

  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów;

  • Wiedzę z zakresu mechaniki, mechatroniki i elektroniki;

  • Znajomość systemu SAP;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego reagowania na zmiany;

  • Język angielski na poziomie B1+ lub wyżej.

Oferujemy:

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Lux Med;

  • Karta sportowa Medicover Sport;

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji, paczki i bony świąteczne i wiele innych);

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

#LI-PK1