Inżynier ds. Nowych Uruchomień (Launch Engineer)

Date: Aug 31, 2024

Location: Rybnik, PL

Company: Tenneco

Świetna okazja, aby dołączyć do nas jako Inżynier Rozwoju Nowych Projektów w naszym zakładzie w Rybniku.

Zadania:

  • Koordynowanie prac związanych z wdrażaniem nowych projektów w zakresie produkcji układów wydechowych zgodnie ze standardami Lean Manufacturing;
  • Koordynowanie i dostarczanie niezbędnych danych do Działu Technicznego, Działu Zakupów, Logistyki i Jakości;
  • Współudział w przygotowywaniu potrzebnych inwestycji, adaptacji, kosztów oprzyrządowań;
  • Koordynowanie studium wykonalności w zespole interdyscyplinarnym;
  • Prowadzenie kalkulacji na etapie zapytań ofertowych od klienta;
  • Kontakt z korporacyjnym zespołem projektowym w zakresie negocjacji cen produktu, prac związanych z rozwojem produktu oraz audytów;
  • Zorganizowanie zespołu i odpowiedzialność za przygotowanie dokumentacji dla wdrażanego produktu;

Wymagania:

  • Znajomość procesów produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Doświadczenie w projektowaniu procesów;
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie;
  • Praktyczna znajomość faz projektowych APQP oraz wiedza dotycząca tworzenia PFMEA, analizy wykonalności;
  • Znajomość rysunku technicznego wg standardu GD&T;
  • Znajomość języka angielskiego (B2);
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Mile widziane doświadczenie w transferach i uruchamianiu projektów;

Oferujemy:

  • Możliwość pracy hybrydowej (HO 1 dzień w tygodniu);
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Lux Med;
  • Karta sportowa Medicover Sport;
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji, paczki i bony świąteczne i wiele innych);
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

#LI-PK1