Inżynier Procesu (Logistyka)

Date: Apr 15, 2024

Location: Rybnik, PL

Company: Tenneco

Opis stanowiska:
Realizacja zadań mających na celu ciągłe doskonalenie procesów logistycznych.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości działania i analiza istniejących procesów biznesowych w obszarze logistyki oraz systemów IT (przepływ materiałów produkcyjnych, operacje logistyczne). Planowanie, analiza, poszukiwanie oraz wdrażanie usprawnień/nowych rozwiązań przy zastosowaniu narzędzi Lean Manufacturing;

  • Przygotowywanie instrukcji oraz procedur w obszarze Działu Logistyki;

  • Nadzór nad realizacją projektu oraz inwestycjami Działu Logistyki od strony budżetu oraz dokumentacji;

  • Tworzenie layoutów i wizualizacji na potrzeby projektów i zmian w obszarze Logistyki;

  • Przygotowywanie FMEA dla procesów logistycznych.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe o profilu inżynieryjnym i/lub logistycznym;
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów optymalizacyjnych w dużych organizacjach, z sektora produkcyjnego (biegłość w narzędziach Lean Manufacturing takich jak 5S, kanban, JIT, JIS);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excela) oraz SAP (moduły MM, WM);
  • Kompetencje miękkie (samodyscyplina, samoorganizacja, dokładność, analityczne myślenie, komunikatywność);

Oferujemy:

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Lux Med;

  • Karta sportowa Medicover Sport;

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji, paczki i premie świąteczne i wiele innych);

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej organizacji z branży automotive (w tym szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe);

  • Program poleceń pracowniczych;

#LI-PK1