Demand Planner

Date: Sep 5, 2024

Location: Gliwice, PL

Company: Tenneco

Zadania:

  • Aktualizacja zamówień od klientów w systemie SAP;

  • Organizowanie wysyłek wyrobów gotowych, w tym wysyłek eksportowych;

  • Uczestnictwo w organizowaniu przepływu wewnętrznego materiałów w celu zapewnienie realizacji zamówień klienta;

  • Nadzór nad terminowością i jakością realizacji wysyłek do klientów – odpowiedzialność za wskaźnik OTD;

  • Weryfikowanie ustawień SAP w module SD;

  • Analiza danych w celu monitorowania zmienności zamówień i zgodności prognoz – weryfikacja komunikatów EDI;

  • Tworzenie umowy terminarzowej z klientami;

  • Przygotowanie transportu;

  • Przygotowanie dokumentacji wysyłkowej;

  • Kontrolowanie przepływu opakowań zwrotnych;

  • Monitorowanie i minimalizowanie kosztów dotyczących opakowań zwrotnych;

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (Logistyka, kierunki techniczne);

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2);

  • Znajomość języka niemieckiego (min. B2);

  • Znajomość MS Office (excel - tabele przestawne, funkcje logiczne/wyszukiwania);

  • Znajomość systemu SAP (SD);

  • 2-letnie doświadczenie w pracy w obsłudze klienta korporacyjnego w branży automotive;

  • Znajomość procedur celnych;

  • Znajomość i obsługa portali B2B;

Oferujemy:

  • Możliwość uzyskania umowy na czas nieokreślony po przepracowaniu okresu próbnego;

  • Możliwośc pracy hybrydowej (2 dni HO w tygodniu);

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne LuxMed;

  • Karta sportowa Medicover Sport;

  • Pakiet świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dopłaty do urlopów, pakiety i bony świąteczne oraz wiele innych);

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży motoryzacyjnej;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

#LI-PK1