Oferty pracy w EMEA Tenneco Graduate Program

Oferty pracy w Europa Tenneco Graduate Program

Świat pełen możliwości czeka na Ciebie, aby Uwolnić Twój Potencjał!

Tenneco Graduate Program to dwuletni projekt rozwojowy, który jest zaprojektowany w sposób, oferujący Ci ciekawe wyzwania w czasie rotacji w różnych międzynarodowych zakładach. Będziesz brać udział w dedykowanych projektach, które będą zmieniać nasze społeczności, a także pomogą Ci rozwinąć karierę zawodową. Twoi mentorzy są tutaj, aby poprowadzić Cię przez każdy etap, a Twój opiekun pomaga Ci podczas całego programu, aby wspierać intensywny plan rozwoju osobistego.

Różnorodne Możliwości

Ten rotacyjny program, prowadzony przez kierownictwo wyższego szczebla naszego zespołu, zapewnia doświadczenie w świecie rzeczywistym. Nasze placówki w Europie Środkowo-Wschodniej oferują absolwentom szkół wyższych szereg możliwości rozwijania umiejętności zawodowych i wiedzy w obszarach:

Inżynieringu
Zakupów
Produkcji i Logistyki
Badań i Rozwoju
Zarządzania Zasobami Ludzkimi (HR)

Powody, dla których warto dołączyć do naszego zespołu

Zarządzaj swoją karierą, otrzymuj szereg możliwości rozwoju podczas każdej rotacji dwuletniego programu.

Podejmij wyzwanie ze względu na złożoność swojej roli i bycie częścią globalnego zespołu, który pracuje w wielokulturowym środowisku.

Zdobywaj doświadczenie, mając przydzielonego opiekuna przez cały program oraz mentora podczas każdej rotacji.

Zmieniaj możliwości pracy w różnych grupach biznesowych lub krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas każdej rotacji, która będzie trwać 6 lub 8 miesięcy, jesteś właścicielem projektu, który może mieć wpływ na społeczności wewnętrzne i zewnętrzne.

Ucz się od poprzednich uczestników programu rotacyjnego

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii

 

Jeżeli potrzebujesz wskazówek, jak do nas trafić, prosimy o kontakt pod numerem 1-800-843-4169 wewn. 9985 (wyłącznie na terytorium USA) lub napisz do nas: careers@tenneco.com.

Dostępność AAP – prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail careers@tenneco.com.

Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnością i chcesz otrzymać odpowiednie warunki w ramach procesu rekrutacji, prosimy o kontakt pod adresem careers@tenneco.com.

Pracodawca zapewniający równe szanse. Podczas rekrutacji brani będą pod uwagę wszyscy wykwalifikowani kandydaci bez względu na rasę, kolor skóry, wyznanie, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe lub chroniony status weterana. Ponadto kandydaci nie będą dyskryminowani ze względu na niepełnosprawność.

Należy uważać na podejrzane wiadomości tekstowe dotyczące rekrutacji i e-maile z fikcyjnymi adresami e-mail firmy Tenneco oraz potencjalnie fałszywe ogłoszenia o pracy na innych stronach internetowych. Zidentyfikowano oszustwa polegające na próbie wyłudzenia pieniędzy za złożenie podania o pracę i/lub gromadzenie poufnych informacji. Firma Tenneco nie pobiera opłat za podania o pracę. Jeśli ktoś podejrzewa, że oferta pracy w firmie Tenneco może być oszustwem, powinien sprawdzić ją, wyszukując ogłoszenie o pracę w zakładce „Kariera” (Careers), lub wysłać wiadomość e-mail, aby zgłosić ten incydent za pomocą formularza kontaktowego w zakładce „Kontakt” (Contact) na stronie Tenneco.com. Dziękujemy.