Oferty pracy w Europa Tenneco Graduate Program

Świat pełen możliwości czeka na Ciebie, aby Uwolnić Twój Potencjał!

Tenneco Graduate Program to dwuletni projekt rozwojowy, który jest zaprojektowany w sposób, oferujący Ci ciekawe wyzwania w czasie rotacji w różnych międzynarodowych zakładach. Będziesz brać udział w dedykowanych projektach, które będą zmieniać nasze społeczności, a także pomogą Ci rozwinąć karierę zawodową. Twoi mentorzy są tutaj, aby poprowadzić Cię przez każdy etap, a Twój opiekun pomaga Ci podczas całego programu, aby wspierać intensywny plan rozwoju osobistego.

Ucz się od poprzednich uczestników programu rotacyjnego

Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 1, wyniki od 1 do 2 z 2
Tytuł Lokalizacja Dział Data Sort descending
Wyczyść filtr
Graduate Program - Engineering
Graduate Program - Engineering Gliwice, PL Engineering (ENGR) 2023-03-21
Gliwice, PL Engineering (ENGR) 2023-03-21
Tenneco Graduate Program EMEA
Tenneco Graduate Program EMEA Rybnik, PL +7 więcej… Engineering (ENGR) 2023-03-21
Rybnik, PL +7 więcej… Engineering (ENGR) 2023-03-21

 

Jeżeli potrzebujesz wskazówek, jak do nas trafić, prosimy o kontakt pod numerem 1-800-843-4169 wewn. 9985 (wyłącznie na terytorium USA) lub napisz do nas: careers@tenneco.com.

Dostępność AAP – prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail careers@tenneco.com.

Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnością i chcesz otrzymać odpowiednie warunki w ramach procesu rekrutacji, prosimy o kontakt pod adresem careers@tenneco.com.

Pracodawca zapewniający równe szanse. Podczas rekrutacji brani będą pod uwagę wszyscy wykwalifikowani kandydaci bez względu na rasę, kolor skóry, wyznanie, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe lub chroniony status weterana. Ponadto kandydaci nie będą dyskryminowani ze względu na niepełnosprawność.

Należy uważać na podejrzane wiadomości tekstowe dotyczące rekrutacji i e-maile z fikcyjnymi adresami e-mail firmy Tenneco oraz potencjalnie fałszywe ogłoszenia o pracy na innych stronach internetowych. Zidentyfikowano oszustwa polegające na próbie wyłudzenia pieniędzy za złożenie podania o pracę i/lub gromadzenie poufnych informacji. Firma Tenneco nie pobiera opłat za podania o pracę. Jeśli ktoś podejrzewa, że oferta pracy w firmie Tenneco może być oszustwem, powinien sprawdzić ją, wyszukując ogłoszenie o pracę w zakładce „Kariera” (Careers), lub wysłać wiadomość e-mail, aby zgłosić ten incydent za pomocą formularza kontaktowego w zakładce „Kontakt” (Contact) na stronie Tenneco.com. Dziękujemy.