Oferty pracy w Centrum Usług Wspólnych w Bukareszcie

Oferty pracy w Centrum Usług Wspólnych w Bukareszcie

Wspieranie postępu w globalnej mobilności. Budowanie trwałych karier.

Branża motoryzacyjna to nasz konik. W firmie Tenneco dostarczamy rozwiązania zapewniające czystsze, bardziej wydajne, komfortowe i niezawodne działanie zarówno producentom oryginalnego wyposażenia, jak i klientom rynku wtórnego, odgrywając kluczową rolę w montażu i bezpieczeństwie wybranego przez nich pojazdu. Tenneco jest nie tylko producentem oryginalnego wyposażenia, ale także dumnym posiadaczem ponad 30 najbardziej znanych i cenionych marek samochodowych, takich jak Monroe®, Champion® i Ferodo®.

Pokaż swoją obecność w firmie Tenneco

Tenneco Romania to wyjątkowe miejsce, w którym możesz rozwijać swoją karierę! Będziesz mieć okazję współpracować z ludźmi z całego świata, być częścią zespołu złożonego z osób o różnym wykształceniu i doświadczeniu i stawiać czoła wyzwaniom w naszym złożonym środowisku. Nieustannie poszukujemy profesjonalistów chcących rozwijać się w takich obszarach, jak finanse (zobowiązania, należności, księga główna, skarbowość, podatki), obsługa klienta (zarządzanie zamówieniami i reklamacjami), IT, zasoby ludzkie, łańcuch dostaw i zakupy.

 

Zbuduj z nami swoją karierę

Dołączając do Tenneco w Bukareszcie, staniesz się częścią dynamicznej i zróżnicowanej grupy ludzi o międzynarodowym nastawieniu. Dostrzeżemy Twoją prawdziwą wartość i zapewnimy Ci karierę, która pomoże Ci dokonać zmian poprzez stawianie czoła wyzwaniom, które dla Ciebie motywacją i dadzą Ci satysfakcję. Wierzymy we wzmocnienie pozycji naszych pracowników i dajemy im szansę na własną karierę. W firmie Tenneco dbamy o siebie nawzajem dzięki wsparciu kierownictwa, które promuje otwartość i zaufanie, dając pracownikom pewność, że osiągną swoje cele dzięki bezbłędnej realizacji. Zapewniamy również atmosferę do nauki i rozwoju dzięki rozbudowanym programom szkoleniowym w miejscu pracy, w ramach projektów oraz poprzez szkolenia online lub w salach wykładowych.

Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 1, wyniki od 1 do 10 z 10
Tytuł Lokalizacja Dział Data Sort descending
Wyczyść filtr
Credit & Collection Analyst
Credit & Collection Analyst Bucharest, RO Finance (FNCE) 18 lip 2024
Bucharest, RO Finance (FNCE) 18 lip 2024
Accounts Payable Accountant
Accounts Payable Accountant Bucharest, RO Finance (FNCE) 17 lip 2024
Bucharest, RO Finance (FNCE) 17 lip 2024
Master Data Specialist - temporary
Master Data Specialist - temporary Bucharest, RO Marketing (MARK) 14 lip 2024
Bucharest, RO Marketing (MARK) 14 lip 2024
Product Planner - determined contract
Product Planner - determined contract Bucharest, RO Product (PRDT) 12 lip 2024
Bucharest, RO Product (PRDT) 12 lip 2024
Product Planner - determined contract
Product Planner - determined contract Bucharest, RO Product (PRDT) 12 lip 2024
Bucharest, RO Product (PRDT) 12 lip 2024
Accounts Payable Accountant
Accounts Payable Accountant Bucharest, RO Finance (FNCE) 10 lip 2024
Bucharest, RO Finance (FNCE) 10 lip 2024
Trade Compliance Analyst
Trade Compliance Analyst Bucharest, RO Manufacturing (MANU) 9 lip 2024
Bucharest, RO Manufacturing (MANU) 9 lip 2024
Trade Compliance Analyst
Trade Compliance Analyst Bucharest, RO Global Supply Chain (GSCF) 9 lip 2024
Bucharest, RO Global Supply Chain (GSCF) 9 lip 2024
SuccessFactors HR Data Specialist
SuccessFactors HR Data Specialist Bucharest, RO Human Resources (HRES) 5 lip 2024
Bucharest, RO Human Resources (HRES) 5 lip 2024
Credit & Collection Analyst
Credit & Collection Analyst Bucharest, RO Finance (FNCE) 28 cze 2024
Bucharest, RO Finance (FNCE) 28 cze 2024

 

Jeżeli potrzebujesz wskazówek, jak do nas trafić, prosimy o kontakt pod numerem 1-800-843-4169 wewn. 9985 (wyłącznie na terytorium USA) lub napisz do nas: careers@tenneco.com.

Dostępność AAP – prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail careers@tenneco.com.

Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnością i chcesz otrzymać odpowiednie warunki w ramach procesu rekrutacji, prosimy o kontakt pod adresem careers@tenneco.com.

Pracodawca zapewniający równe szanse. Podczas rekrutacji brani będą pod uwagę wszyscy wykwalifikowani kandydaci bez względu na rasę, kolor skóry, wyznanie, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe lub chroniony status weterana. Ponadto kandydaci nie będą dyskryminowani ze względu na niepełnosprawność.

Należy uważać na podejrzane wiadomości tekstowe dotyczące rekrutacji i e-maile z fikcyjnymi adresami e-mail firmy Tenneco oraz potencjalnie fałszywe ogłoszenia o pracy na innych stronach internetowych. Zidentyfikowano oszustwa polegające na próbie wyłudzenia pieniędzy za złożenie podania o pracę i/lub gromadzenie poufnych informacji. Firma Tenneco nie pobiera opłat za podania o pracę. Jeśli ktoś podejrzewa, że oferta pracy w firmie Tenneco może być oszustwem, powinien sprawdzić ją, wyszukując ogłoszenie o pracę w zakładce „Kariera” (Careers), lub wysłać wiadomość e-mail, aby zgłosić ten incydent za pomocą formularza kontaktowego w zakładce „Kontakt” (Contact) na stronie Tenneco.com. Dziękujemy.