Nabídky práce v evropském graduantském programu společnosti Tenneco

Čeká na Vás svět možností. Ukaž Svůj Potenciál!

Graduantský program společnosti Tenneco je dvouletý rozvojový program, který nabízí výzvy v podobě práce a čerpání zkušeností i v jiných závodech  společnosti po celém světě. V rámci této pozice budete pracovat na různých projektech, které Vám pomůžou ve Vašem profesním růstu. Vaši mentoři Vám budou pomáhat v jednotlivých fázích programu a Vaši zkušenější kolegové Vám budou nápomocni ve Vašem intenzivním osobním rozvoji.

Získejte informace od účastníků předchozích rotačních programů

Výsledky hledání pro "". Stránka 1 z 1, výsledky 1 až 2 z 2
Titul Místo Pracovní funkce Datum Sort descending
Nové nastavení
Graduate Program - Engineering
Graduate Program - Engineering Gliwice, PL Engineering (ENGR) 21.3.2023
Gliwice, PL Engineering (ENGR) 21.3.2023
Tenneco Graduate Program EMEA
Tenneco Graduate Program EMEA Rybnik, PL +7 další(ch)… Engineering (ENGR) 21.3.2023
Rybnik, PL +7 další(ch)… Engineering (ENGR) 21.3.2023

 

If you need assistance accessing our site, contact us at 1-800-843-4169 ext 9985 (k dispozici pouze v USA) or email careers@tenneco.com.

Dostupnost AAP – žádosti zasílejte na adresu careers@tenneco.com.

Pokud jste osoba se zdravotním postižením a chcete požádat o přiměřené úpravy v rámci výběrového řízení, kontaktujte nás prosím na careers@tenneco.com.

Zaměstnavatel vyznávající hodnoty rovných příležitostí. Všichni kvalifikovaní uchazeči budou při přijímání do zaměstnání posuzováni bez ohledu na rasu, barvu pleti, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, genderovou identitu, národnost nebo status chráněného veterána a nebudou diskriminováni na základě zdravotního postižení.

Upozorňujeme na podezřelé náborové textové zprávy a e-maily s fiktivními e-mailovými adresami společnosti Tenneco a potenciálně podvodné nabídky práce na jiných webových stránkách. Objevily se podvody, které se pokoušejí získat peníze za žádosti o zaměstnání anebo shromažďují důvěrné informace. Společnost Tenneco nepožaduje peníze za žádosti o zaměstnání. Pokud se obáváte, že nabídka zaměstnání u společnosti Tenneco může být podvod, ověřte si tuto skutečnost vyhledáním pracovní nabídky na naší kariérní stránce nebo pošlete e-mail a nahlaste incident pomocí kontaktního formuláře v části „Kontakt“ (Contact) na stránkách Tenneco.com. Děkujeme Vám.